facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı özeti: Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölümü 20 ekim salı akşamı dizi severler için Star Tv ekranlarında sizlerle. Alaçatı'da herkesten uzakta başbaşa kalan Kahraman ve Elif ilişkilerini gözden geçirir. Kahraman Elif'in gerçek duygularını öğrenmeye kararlıdır. Onu bunun için zorlar fakat Elif için bu hiçte kolay olmayacaktır. Kahraman ve Elif için yine kader ağlarını örmektedir. Fakat bu defa Kahraman kaderine yenik düşmeyecek oyunu kurallarına göre oynayacaktır. Maksut'u ortadan kaldırmaya kendine söz verir.
Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm Fragmanı 20 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Emel

Cok guzel bir dizi ama defne mahsut olmasin bu dizide


Anahtar kelimeler: Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm fragmanı izle, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm izle, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölümde neler olacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm ne zaman ,Kaderimin Yazıldığı Gün 40. bölüm hangi gün, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon fragmanı, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon, Kaderimin Yazıldığı Gün 2. sezon fragmanı, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 40. Bölüm Fragmanı özeti