facebook twitter Google Plus
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı özeti: Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölümü 13 ekim salı akşamı dizi severler için Star Tv ekranlarında sizlerle. Elif Kahraman'ı unutup hayatından çıkarabilecek mi? Elif'in şirkete giderek Kahraman'a yakın olma isteği o kadar da kolay olmayacaktır. Elif'in intikam ateşi aşkına yenik düşüyor. Elif ve Kahraman'ın yan yana gelmesini kaldıramayan Defne hiç düşünmeden bir plan yapar ve Maksut'u arar. Elif karşılaştığı bir manzara sonrası Kahraman'dan vazgeçmek zorunda olduğunu tamamen kabullenir.
Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi her Salı - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm Fragmanı 13 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (6)
yorum dilay

kahraman ve elif❤

yorum İsimsiz

zizi cok seviyom

yorum İsimsiz

suprsin. yaaaaa

yorum İsimsiz

Lüften barissinlar

yorum ayse

Karaman elif ❤

yorum İsimsiz

Ozcan ben seni cok sevyorumyaa allah seni nazarlardan saklasin o kadar agladimki su an anlatamam yani


Anahtar kelimeler: Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm fragmanı izle, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm izle, Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölümde neler olacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm ne zaman ,Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm hangi gün, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon fragmanı, Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon, Kaderimin Yazıldığı Gün 2. sezon fragmanı, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kaderimin Yazıldığı Gün 39. Bölüm Fragmanı özeti